Basketbal – žákovská liga – starší žákyně U15 Slovan Varnsdorf vs Basket Poděbrady

V neděli 1. října 2017, jen den po předchozím zápase, nastoupily ve varnsdorfské sportovní hale dívky basketbalového oddílu Slovanu Varnsdorf proti Basketu Poděbrady.

Dorazil jsem až na druhou půli a navnaděn včerejším výsledkem jsem při pohledu na výsledkovou tabuli trochu ztuhl. Těžko hádat, jestli byly holky taky ztuhlé po včerejšku, nebo jsou Poděbrady mnohem tužší soupeř (minulou sezonu jsem společné utkání – pokud bylo – neměl příležitost vidět). V druhé půli ale štěstí stálo při domácích a byť docela na těsnotu, pak přece jen výhra – podle oficiálních výsledků 69:64, já na tabuli vyfotil na straně soupeře o bod méně. Snad jim to vydrží i dál.