weby pro nejsevernější čechy

Vicemistři se rozloučí s fanoušky aneb „OFF“ Párty 2019

Extraligová sezóna 2018/2019 je od včerejšího večera pro Bílé Tygry minulostí a ohlížet se za ní budou určitě s hrdostí. Svěřenci Filipa Pešána ukořistili popáté v historii klubu Prezidentský pohár pro vítěze základní části extraligy a po roční pauze znovu dokráčeli až do finále. Nakonec si Bílí Tygři pověsili na krk stříbrné medaile. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni na neformální rozloučení s úspěšnou sezónou, které se uskuteční v úterý 30. dubna od 16:30 v Home Credit Areně.

Kompletní tým, den otevřených dveří a bruslení na areně!

Největším lákadlem bude s jistotou setkání s hráči, které se po oficiálním úvodu ponese v neformálním duchu. Zázemí A týmu v Home Credit Areně bude fanouškům volně přístupné. To se týká především samotné kabiny hráčů a přilehlých prostor. K dispozici bude také ledová plochav aréně, kde budou pro malé i velké připraveny dovednostní soutěže i prostor k volnému bruslení. Setkání se zúčastní kompletní kádr Bílých Tygrů včetně trenérů, kteří se buďto ujmou role průvodců v šatnách či se přímo zúčastní aktivit na ledové ploše. Fanoušci si také budou moci vyzkoušet, jak těžké je překonat hokejového brankáře v samostatných nájezdech. V útrobách tygřího zázemí budou mít možnost nahlédnout pod pokličku každodenní činnosti špičkových hokejistů s komentářem přítomných hráčů a trenérů.  Bude tu také ideální možnost pro krátká setkání, získání podpisů nebo pro společné fotografie.

Na ploše HomeCredit Areny budou ale připravena i další lákadla. Ve foto koutku se fanoušci mohou vyfotit s oporami Bílých Tygrů a vytištěné fotografie ihned také podepsat a odnést jako památku. K dispozici budou herní konzole a samozřejmostí je pak přítomnost prodejního stánku s tygřími fan předměty. Chybět nebude ani nabídka občerstvení.

Každé dítě do 140 cm výšky při vstupu do Areny obdrží voucher na nealko, popcorn a párek v rohlíku zdarma.

Konec naší „OFF“ Párty je naplánován přibližně na 19:00, ale tím program ve Sport Parku Liberec nekončí. V úterý se tu totiž konají také tradiční Čáry u Areny. Všichni majitelé permanentních a klubových karet mají na tuto akci vstup zdarma! 

Bílí Tygři po úterní akci oficiálně zakončí úspěšnou sezonu 2018/19 a následně se rozjedou na zaslouženou dovolenou.

 

Tagy