weby pro nejsevernější čechy

Naivní divadlo zve na večerní potlach s koncertem

Večer v trampském stylu a navíc s koncertem se uskuteční ve středu 14. prosince v Naivním divadle Liberec. Tentokrát si diváci od 19:30 hodin užijí loutkovou komedii O hodině navíc aneb Potlach v hustníku, na kterou naváže koncert Ametystu, nové alternativní skupiny, v níž své síly spojili členové Nejhodnějších Medvídků s Ventolinem.

Ve středu 14. prosince se Naivní divadlo vrátí k nedávné podzimní změně času. Loutková komedie Víta Peřiny O hodině navíc aneb Potlach v hustníku vrcholí právě během oné magické noční hodiny, kdy se v říjnu vrací čas o hodinu zpátky. Jelikož se děj odehrává nejen uprostřed hluboké noci, ale také hluboko v lesích ve staré trampské osadě plné podivných bytostí slyšících na jména typu Čert, Bobr, Raketa či třeba Rádio, je jisté, že finále inscenace režiséra Tomáše Dvořáka bude vskutku bláznivé.

Kromě notné dávky humoru jsou v inscenaci k vidění také krásné ručně řezané marionety a k poslechu živě zpívané trampské písničky v podání celého hereckého souboru pod vedením skvělého muzikanta Míry Ošance.

„Tím však hudební zážitky zdaleka nekončí. Až se čas vrátí do normálu, tedy po skončení představení, v Divadelním klubu to rozjede nedávno založená alternativní skupina Ametyst, v níž své síly spojili členové Nejhodnějších Medvídků s Ventolinem. Posluchači se mohou těšit na poezii Markéty Levínské a hudbu inspirovanou elektro avantgardou a krautrockem,“ láká na další večerní program Vít Peřina, dramaturg Naivního divadla.

Tagy