weby pro nejsevernější čechy

Absolutně Kladno

Může se někomu zdát, že vozit Jardy na Kladno je stejně marná pošetilost jako vozit dříví do lesa. Ale není to tak. S Broukovcovým Kamdivadlem jsme přesně tohle udělali a byla to zatraceně dobrá volba!

A byla to zatraceně zvláštní neděle (asi už působily ty čarodějnice..). Přijeli jsme na tamní kladenský festival amaterského divadla a zjistili, ….že ani po více než dvou letech hrani kusu Zahraj ty Ejsíky! tam nikdo netuší, co to je, natož aby někdo znal náš ansábl. ….že jsme tudíž byli vybráni víceméně naslepo (jakože se uvidí..). Takže jsme asi logicky dostali (a díky za to) termín posledního soutěžního vystoupení v neděli po obědě. To už mívá porota celkem jasno, jak to asi celkově dopadne….

Nebudu to prodlužovat. Jarda Střelka vystřihl Ejsíky, za skvělé podpory publika, ve skvělém divadle Lampion, se skvělým zázemím, technikou … atakdále, atakdále …. zkrátka všechno bylo absolutně Kladno. Výsledek byl nad očekávání – absolutní vítěz festivalu! Tak už nás znají i na Kladně.

PS: Foto je poněkud neostré, ale když se vyhlašují výsledky se šampaňským v ruce, tak se to prostě stane. Třeba to znáte sami…