Po neuvěřitelné zápletce porazili Tygři plzeňské Indiány 2:1

Po ne úplně přesvědčivých výkonech z poslední doby nastoupili domácí hokejisté tento týden proti plzeňským Indiánům se snahou odčinit předešlou porážku (v Plzni prohráli 4:3 v prodloužení), jenomže tlak a aktivitu nedokázali proměnit v branku, po první třetině byl bezbrankový stav a na začátku druhé třetině přišel blesk z téměř čistého nebe a mladý reprezentant Kodýtek otevřel skŕe zápasu a Plzeň vedla 1:0. Ještě ve druhé třetině srovnal Gríger, aledalší branku se vstřelit nepodařilo.

Ani potom ale tentokrát liberecké neopustil elán a soustředění. Měli více ze hry, víc střel. Jenomže, jak se říká, jim to prostě „nelepí“.

Naprostý zkrat po famózním tlaku přišel dvě minuty před koncem zápasu. Nejprve Birner a potom Knot byli vyloučeni. Liberec šel tedy do tří a štěstí a výkon brankáře Pavelky je udržel ve hře. Jenomže i na začátku prodloužení domácí faulovali a znovu hráli ve třech.

I tahle sekvence nakonec Plzni branku nepřinesla. Naopak vzápětí ujeli liberečtí a Bulíř vstřelil branku za dva body.

Kdyby tu mohli být diváci, zbourali by v tu chvíli halu.