Liberci chybí k postupu do finále jediné vítězství

Liberec si po dvou vítězných utkáních v Praze chtěl proti Spartě připsat další bod i na domácím hřišti, ale začátek zápasu tuhle variantu nenaznačil. Nejdříve Zikmund, a potom Tomášek, dostali Spartu zpátky do hry a ani gól, který vstřelil za Tygry Jelínek, nebyl uznán, takže se zdálo, že je na stole zvrat série.

Jenomže domácí naznačili, že mají letos dobrou sezonu, sebevědomí a chuť se opravdu poprat o další vítězství.

Birner a Knot se zasloužili o vyrovnání, dvouminutovou přesilovku na úplném konci hrací doby domácí nevyužili a na řadě bylo prodloužení.

To začalo (i skončilo) tlakem Tygrů, kteří nakonec ještě do konce třetí minuty skórovali (Gríger) a zítra mohou rozhodnout o svém postupu.

Góly: 10:34 Zikmund (Sparta) – 0:1, 22:37 Tomášek (Sparta) – 0:2, 27:57 Birner (Liberec) – 1:2, 38:07 Knot (Liberec) – 2:2, 62:57 Gríger (Liberec) – 3:2