weby pro nejsevernější čechy

Tři body si veze do Brna Kometa, porazila Tygry 2:3

Sice se smutným koncem pro domácí, ale už s parametry vynikajícího a dramatického zápasu, plného zápletek, rychlého a důrazného hokeje a výsledku nejistého do poslední sekundy, to byl dnešní zápas, ve kterém na svém ledě přivítali domácí Tygři Kometu z Brna.

První udeřili hosté, ale do konce třetiny ještě liberečtí srovnali, druhá třetina ale patřila hostům. Přidali dvě branky, byli důrazní a zdálo se, že na ně Tygři nemohou najít recept.

Téměř do poloviny třetí třetiny byl obraz hry stejný, potom se ale v přesilovce trefil Filippi a domácí jakoby nabrali spoustu nové síly a jejich tlak byl opravdu drtivý. Zachar trefil hned tyčku, v devětapadesáté minutě brněnský brankář Čiliak neudržel v brankovišti puk, dorazit za jeho záda se ale nikomu nepodařilo.

Dramatický zápas sice nepřinesl žádné body, ale silný zážitek.

Branky: 8:35 Holík (Kometa Brno) 1:0, 15:59 Najman (Liberec) 1:1, 25:47 Mueller (Kometa Brno) 1:2, 29:00 Holík (Kometa Brno) 1:3, 47:50 Filippi (Liberec) 2:3