Tři body pod stromeček, Liberec:Kometa, 2:1

Po nějakém čase byl zápas v liberecké aréně zábavný, hodně fyzický a k chuti hráčů na ledě hrát se přidali i diváci s chutí fandit, takže v posledním předvánočním zápase (třicáté kolo) bylo na co koukat. Soupeřem Tygrů byla brněnská Kometa, která se nenechala zahanbit, hrálo se nahoru dolů a i když často nešlo o šance vyložené, bylo jasné, že výsledek bude otevřený do poslední minuty.

Skóre otevřel přesnou střelou Derner a v následující přesilovce trefil Birner tyč. V úplném závěru se trefili hosté, Ščotka srovnal na jedna jedna.

I druhá třetina přinesla zábavný hokej a v její polovčce se po nepodařené přesilovce libereční konečně utábořili před Furchem a Flynn přesnou střelou přidal gól. 2:1.

Třetí třetina přinesla snahu Komety alespoň srovnat a několikrát byli hodně blízko před Kváčovou brankou, ten byl ale tradičně velmi spolehlivý.

Tygři si pod stromeček dali tři body.

Góly:4:14 Derner (Liberec) – 1:0, 19:43 Ščotka (Kometa) – 1:1, 28:27 Flynn (Liberec) – 2:1