Indiáni ůtok nedokončili, Liberec : Plzeň 2 : 1p

Poslední domácí zápas Bílých Tygrů v roce 2022 vyšel — nevyšel. Indiáni z Plzně přijeli s velkou chutí hrát, byli, jestli ne aktivnější, tak rozhodně šikovnější. Vedení 1:0 drželi až do osmapadesáté minuty (!!!), v ten moment se ale ze skrumáže prosadil Flynn a schylovalo se k dalšímu tradičnímu výsledku letoška, k plichtě.

I do prodloužení vstoupili hosté lépe a seběvědoměji, jenomže Flynnovo probuzení pokračovalo a ten v šedesáté třetí minutě rozhodl.

Radost tak měl nejen klubový pokladník, byl téměř plný dům (6901 diváků), ale i domácí fans, kterým hořkost z výkonu osladil celkový výsledek.

Góly: 8:34 Hrabík (Plzeň) – 0:1, 57:51 Flynn (Liberec) – 1:1, prodloužení – 62:19 Flynn (Liberec)  – 2:1