weby pro nejsevernější čechy

Den zvířat – „Zvířata našich lesů, luk, vod“

Ekoporadna ORSEJ při Vlastivědném muzeu a galerii v České Lípě a Lesy ČR, s. p. pořádají ve čtvrtek 5. 10. 2017 od 9.00 – 15.00 hodin již 14. ročník Dne zvířat, tentokrát s podtitulem „Zvířata našich lesů, luk, vod“.

Krom vědomostních a odborných stanovišť, pohybových soutěží, smyslových stezek a tvůrčích a výtvarných dílen, připravených společně s Domem dětí a mládeže Libertin, SOŠ a SOU 28. října 2707 v České Lípě a pracovišť CHKO Kokořínsko – Máchův kraj, CHKO Lužické hory, CHKO České středohoří a Geoparku Ralsko, nabídnou svá zajímavá stanoviště také Lesy ČR, s. p. obohacená o zajímavou venkovní prezentaci práce sokolníka, pana Řepky. Součástí Dne zvířat je i volný vstup do všech expozic muzea a galerie s doporučením prohlídek především přírodovědných expozic.

Více informací můžete před akcí nalézt na www.muzeumcl.cz

Nutné předchozí přihlášení na program Dne zvířat!

Nejjednodušším způsobem je zápis do tabulky – viz níže uvedený odkaz přihlašování. Zde najdete konkrétní časový harmonogram a můžete si tak sami zvolit nejlépe vyhovující čas příchodu do VMG. Přihlášení je možné také u muzejní pedagožky Veroniky Ličaverové, DiS. (ekoporadna@muzeumcl.cz, 774 825 089).

Odkaz pro přihlašování https://docs.google.com/spreadsheets/d/1293h-NQeGrrl76K8vJQ2PkHULhXT5LmsdGYZ2eEV1xg/edit?pli=1#gid=0knauer

Program je zdarma a je pořádán Vlastivědným muzeem a galerií v České Lípě a Lesy ČR s. p., za finančního přispění Libereckého kraje a Lesů ČR s. p.

Vypracovala Veronika Ličaverová, DiS.

Muzejní pedagožka

Budeme se těšit na Vaši návštěvu

Jana Jermanová Jakubská

Vedoucí oddělení výstav, výchovy, propagace a galerie

Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě, příspěvková organizace Libereckého kraje

Nám. Osvobození 297/1, 470 01 Česká Lípa

Tel.: 487 824 145, 702 000 096

www.muzeumcl.cz

Tagy