weby pro nejsevernější čechy

Bílí Tygři připravují další utkání s doprovodným programem i pro fanoušky z Německa

Na zápasech Bílých Tygrů rok od roku přibývá německých fanoušků, a proto ani v letošní sezóně nebude chybět vybrané domácí utkání, v rámci kterého klub připravuje doprovodný program věnovaný právě hokejovým příznivcům z nedalekého Německa. Speciální česko-německý doprovodný program připadne na utkání s Mountfieldem HK, které se uskuteční v neděli 25. listopadu od 16:00, a Bílí Tygři jej opět pořádají ve spolupráci s městem Žitava.

Ještě před zahájením samotného utkání dojde k symbolickému předání darů na znamení partnerství mezi Bílými Tygry Liberec a městem Žitava, jehož protagonisty budou starosta Žitavy Thomas Zenker a kapitán Bílých tygrů Petr Jelínek. Slavnostní buly pak vhodí jeden z nejvěrnějších fanoušků našeho klubu berlínský rodák Roman Jerns. Muž, který se kvůli Bílým Tygrům naučil česky a nechybí téměř na žádném domácím ani venkovním utkání, včetně zápasů hraných ve Švédsku, Finsku či Velké Británii.

Duel bude opět moderován dvojjazyčně a v přeshraničním duchu se pak ponesou i přestávkové soutěže na ledové ploše. Ve fanshopu navíc pro tento zápas přibude speciální edice triček právě pro fanoušky z Německa.

Tagy