weby pro nejsevernější čechy

Ani ve druhém zápase nedali Tygři Bruslařům šanci, vyhráli 6:2

V první minutě se zdálo, že se po včerejší prohře dokázali hosté z Mladé Boleslavi vyhecovat k lepšímu výkonu a Vondrka proměnil hned první šanci zápasu, Boleslav vedla jedna nula.

Jenomže v desáté minutě srovnal Jelínek, hosté potom nedokázali využít přesilovku pět na tři a v devatenácté minutě si vzal vedení pro liberecké Fillippi. Od druhé třetiny se potom opakoval včerejší průběh zápasu, Lenc a Jelínek zvýšili na 4:1.

Sekvenci, která naznačila, že ani Boleslav se nechce vzdát, přišla v polovině zápasu, Zohorna snížil na 4:2 a to bylo všechno, co tu hosté dokázali.

Zato po gólu přidali Birner a Hudáček, takže konečný stav se zastavil na skóre 6:2.

V neděli se série stěhuje do Boleslavy, uvidíme, jestli bude domácí prostředí přát opravdu domácím, nebo jestli se ještě vrátíme do liberecké arény.