weby pro nejsevernější čechy

OPERACE ARCHA, první online seriál v dějinách českého divadla

Premiéru, první díl online divadelního seriálu OPERACE ARCHA, který Divadlo F. X. Šaldy Liberec vysílalo v přímém přenosu na YouTube kanálu minulý pátek 3. 4. 2020, zhlédlo již více jak 1100 lidí. Divadlo chce s diváky zůstat zvláště v této složité době v kontaktu, proto je možné všechna on-line představení sledovat zdarma, a to i zpětně. Pokud však chcete hercům virtuálně zatleskat nebo předat květinu, je možné si zakoupit dobrovolné vstupné dle vašeho výběru z 5 kategorií a sledovat tak přímý přenos třeba za 50 Kč na stoják s pivkem, ale i za 1000 Kč ve vaně s bublinkami.
Druhý díl PRVNÍHO ONLINE SERIÁLU v dějinách českého divadla s názvem OPERACE ARCHA vysílá Šaldovo divadlo v přímém přenosu kvůli Velikonocům již tento ČTVRTEK 9. 4. 2020 v 19:00 živě z Malého divadla. Další díly pak budou již každý v pátek od 19:00.
„Milí diváci, zůstaňte s námi a potkávejte své oblíbené herce naživo u vás doma. Smích léčí, a proto se pojďte v těžkých časech zasmát s činohrou DFXŠ. Jde o seriál divadelní, to znamená, že nic nepředtáčíme, vše vám hrajeme naživo, teď a tady. Děj je inspirovaný vašimi nápady! Scénář každé epizody vzniká vždy od pondělí do středy, takže nikdo neví, co se stane dál. U tohohle dobrodružství byste neměli chybět! Sledujte divadelní FB, kde se dozvíte se všechny žhavé novinky o dalších dílech!!“, uvádí šéf činohry a režisér seriálu Šimon Dominik.
Když to kolem houstne, zachrání vásOPERACE ARCHA!
V bláznivé komediální fikci jde o tajnou misi a záchranu celého lidstva. Děj se odehrává v Liberci.
Zapálený profesor Technické univerzity (Martin Polách) hledá sedm superhrdinů s mimořádnými super- schopnostmi, kteří mají přežít v nejtajnějším podzemí Liberecké radnice.

V hlavních rolích uvidíte Martina Polácha, Martina Stránského, Janu Hejret Vojtkovou, Ondřeje Kolína, Michaelu Foitovou, Elišku
Jansovou, Jakuba Kabeše a Přemysla Houšku. Hudbu k seriálu napsal a živě hraje Marek Ottl.
Místa v hledišti si můžete rezervovat na eVSTUPENKA.cz za:
50 Kč na stojáka s pivkem
100 Kč na gauči s popcornem a vínkem
200 Kč na křesle s kočkou a sklenkou Whiskey
500 Kč v ložnici s osobní ochrankou a panákem
1000 Kč ve vaně s bublinkami

Tagy