weby pro nejsevernější čechy

Bílí Tygři v pondělí 25. května zahájí prodej permanentek na sezonu 2020/21

V pondělí 25. května v 7:00 bude zahájen prodej permanentních vstupenek na extraligový ročník 2020/2021. Vůbec poprvé bude prodej permanentek probíhat v síti Ticketportal a ponese se v duchu koronavirových opatření. Stejně jako každý rok si Bílí Tygři pro svého prvního permanentkáře přichystali dárek v podobě originálního tygřího dresu. Jinak se však slavnostní zahájení prodeje z důvodu trvající epidemie koronaviru ponese v komornějším duchu. Z hygienických důvodů bude pro fanoušky nutné mít roušku a dodržovat při čekání ve frontě rozestupy. Preferovaným způsobem platby bude platba kartou, hotovost však bude rovněž akceptována.

Ceny permanentek

Permanentní vstupenky se budou prodávat do všech kategorií na tradičním předprodejním místě na Rotundě i online. Cena permanentní vstupenky pro loňské permanentkáře se pohybuje od 2 600 Kč (fanklub) až po 5 500 Kč (1. kategorie). Fanoušci tak ušetří 2 000 Kč i více v porovnání s nákupem jednotného vstupného! Do Česká spořitelna Klubu bude permanentní vstupenka stát 12 500 Kč a připraveny jsou znovu též permanentky pro děti za cenu 1000 Kč. Majitelé loňských permanentek mohou zakoupit nové celosezónní vstupenky za výhodnější cenu až do 30. června.

Důraz na prodej online

Vzhledem ke koronavirové pandemii bude letos kladen větší důraz na prodej permanentek online v síti Ticketportal. Permanentní vstupenku online mohou noví permanentkáři zakoupit stejně jednoduše jako běžnou jednorázovou vstupenku. K využití předkupního práva online pro majitele loňských permanentek bude pak třeba virtuální formulář.

Důležité novinky

Cílem klubu je, aby bylo co nejvíce sedadel na jednotlivých zápasech obsazeno. Pokud majitel permanentky nebude moci dorazit na zápas, může uvolnit své místo zpět do prodeje. V případě, že bude jeho sedadlo následně prodáno, získá věrnostní body, které bude moci vyměnit za tygří dárky. Pokud majitel permanentky v průběhu nadcházející sezony neobsadí své sedadlo alespoň dvacetkrát z 26 domácích zápasů základní části, ztrácí pro příští ročník předkupní právo na své místo a možnost čerpat zvýhodněnou cenu. V případě, že je místo uvolněno do prodeje, počítá se permanentkáři do statistiky, jako by osobně dorazil.

Výhody k permanentkám

Pro fanoušky jsme si letos připravili opět řadu bonusů. Jedním z nich je tradiční věcný dar s novým tygřím vizuálem. Stejně jako vloni pak ke každé permanentce přináleží také sleva 30 % na zboží adidas v prodejně Lion Sport. Výrazným bonusem je pak předkupní právo na zápasy play-off i na novou sezónu. Mezi odměny nadále patří možnost vyrazit na domácí zápasy MHD zdarma či sleva 10 % v tygřím fanshopu!

Veškeré další podrobnosti, přehledné ceníky a instrukce jsou k dispozici na www.hcbilitygri.cz

Tagy