Tygři jsou zápas od vyřazení, dnes podlehli Spartě 2:1

Po prvních dvou zápasech, které se Bílým Tygru tak docela nepovedli a na zápasy prohrávali dva nula doufali fanoušci, ale i realizační tým, že se libereckým podaří vývoj série zlomit. Boj to byl urputný, první třetina přinesla branku na každé straně, ostřejší šarvátky, nervozitu a urputnou snahu na obou stranách.

Spartě se ovšem dařilo o kus lépe, byla přesnější a možná i díky dosavadnímu stavu vzájemných utkání o chlup klidnější.

Přesto se stav nezměnil až do šedesáté minuty zápasu (!) kdy při vyloučení Klepiše první trefou v v sezóně rozhodl o vítězství Sparty 1:2 Horák.

Zítra ve tři hodiny odpoledne proti sobě Sparta s Tygry nastoupí v zápase, který může rozhodnout o postupujícím.

Branky: 11:44 Pavelka (Sparta) 1:0, 19:24 Najman (Liberec) 1:1, 59:31 Horák (Sparta) 2:1