Tucet gólů nadělili tento týden Tygři soupeřům. Liberec : Olomouc 6 : 2

První třetina zápasu byla nemastná – neslaná, pro hráče možná těžká, pro diváky nezáživná. Frolíkova střela v poslední minutě nakonec znamenala branku a příslib do příštího průběhu zápasu.

A skutečně. Druhá třetina už byla výživnější, domácí dali hned tři krásné branky a diváci se začali dožadovat toho oblíbeného bůra. Jenomže ouha! Dvakrát, jako blesk z čistého nebe, udeřil soupeř. Nálada v publiku se lehce zhoupla, přeci jenom vést o dvě branky není stejné, jako vést o čtyři, ale Tygři jsou v tomhle týdnu dobře naladěni a hladoví…

Takže nejprve Flynn toho bůra skutečně dal a po chybě brankáře hostů zařídil konečný stav 6:2 Rychlovský.

Kváča zachytal skvěle, pár minut před konce dokonce opravil rozhodnutí rozhodčího a vrátil hráče soupeře z trestné lavice a Tygrům ubral jednu přesilovku, i to se ovšem cení.

Tenhle týden Tygrům vyšel, uvidíme, jak se jim teď bude dařit na hřištích soupeře.

Góly: 19:40 – Frolík (Liberec) – 1:0, 26:48 – Najman (Liberec) – 2:0, 29:56 Melancon (Liberec) – 3:0, 31:48 – Vlach (Liberec) – 4:0, 37:02 Kunc (Olomouc) – 4:1, 39:05 Bambula (Olomouc) – 4:2, 51:23 Flynn (Liberec) – 5:2, 58:13 – Rychlovský (Liberec) – 6:2