Liberec se vrací do série remíz, v prodloužení podlehl Vítkovicům 2:3

Po dlouhém tripu, který Tygři trávili v Čechách i na Moravě se střídavými výsledky (jako noc a den!) čekala téměř plná hala jak se bude domácím hokejistům dařit ve vlastní hale.

Ti se v první třetině ujali vedení a Vítkovice, které letos (spolu s Pardubicemi) vévodí tabulce nepředvedli nic, z čeho bychom pochopili proč právě oni jsou tak vysoko s téměř dvojnásobkem bodů…

Ve druhé třetině jakoby hokej ztratil náboj, domácí neproměnili tři (!!!) přesilovky v řadě, aby vzápětí inkasovali. Stav byl nerozhodný, jedna jedna.

Ve třetí třetině, když dal vedoucí branku hostů Mueller) už už se zdálo, že domácím opět nezbyde ani bod, ale, jako tradičně, posledních deset minut utkání Tygři zabrali, nestačilo to však víc než na srovnání skore a bod.

V prodloužení se dokonce dvakrát (na každé straně jednou vylučovalo), gól však nepadl a rozhodly penalty.

Víc branek dali hosté.

Branky: 3:23, Bulíř (Liberec) 1:0, 30:44 Mueller (Vítkovice) 1:1, 43:03 Mueller (Vítkovice) 1:2, 53:09. Faško — Rudáš 2:2