weby pro nejsevernější čechy

Koukali liberečtí na dvacítky? Olomouci nastříleli šest branek

Předpokládám, že většina diváků, kteří dnes dorazili na zápas mezi Libercem a Olomoucí v minulých dnech sledovali zápasy české dvacítky na mistrovství světa a v duchu si říkali: ach, kdybychom viděli takový pěkný, hravý a rychlý hokej i dneska. A naživo!

Myslím, že třeba průběh druhé třetiny je mohl, alespoň částečně, uspokojit.

Ani první třetina nebyla tak docela nudná, hrálo se s nasazením, více ze hry však měli přesto domácí. Výsledek 2:1 znamenal hubené vedení Tygrů a i v druhé třetině byl výsledek na vážkách, ačkoli Flynn se krásně uvolnil a dal další gól a zdá se, že i pro příště je pro sázkaře jasnou volbou.

Gólové orgie však přišly těsně před koncem druhé třetiny kdy v rychlém sledu skórovali Rychlovský a Vlach. 5:1.

Třetí třetina už byla na branky střídmější, přesto se podruhé v zápase trefil Ordoš.

Vítězství 6:1 liberecké potěší, škoda je, že nebyl zdaleka plný dům. Necelých tři a půl tisíce diváků není mnoho, ale zase máme po vánocích.

Branky: 1:41 Jelínek (Liberec) 1:0, 3:36 Knotek (Olomouc) 1:1, 6:02 Ordoš (Liberec) 2:1, 27:25 Flynn (Liberec) 3:1, 37:33 Rychlovský (Liberec), 4:1, 38:59 Vlach (Liberec), 5:1, 53:37 Ordoš (Liberec), 6:1