Tygři přišli o svoje logo na dresech a od té doby nevyhráli. Zlínu podlehli 4:2

Od znovuotevření extraligy se libereckému hokejovému týmu nedaří, a ani se zlínskými Berany si reputaci nenapravili. Od osmé minuty domácí prohrávali gólem Kubeše, v šestnácté minutě srovnal Vlach a znovu to, alespoň na chvíli, vypadalo, že přijde pozitivní obrat. Bohužel pro Tygry se tak nestalo.

Začátek druhé třetiny patřil hostům a nejprve Novotný, a potom Ondráček, zvýšili náskok a asi jenom velký optimista by na domácí vsadil. Domácí to ale nechtěli vzdát a opravdu dřeli, byli agresivní a bylo jasné, že znovu prohrát opravdu nechtějí. Jiskřičku naděje vykřesal v jednapadesaté minutě Birner. V posledních deseti minutách přišel tlak, kterému hosté usilovně odolali. V závěrečné hře powerPlay přišel únik Kubiše a čtyři minuty před koncem bylo rozhodnuto.

I příští čtyři zápasy čekají liberecké doma, doufejme, že se jim podaří černou sérii přerušit.

Góly: 7:59 Kubeš (Zlín), 15:39 Vlach (Liberec), 21:03 Novotný (Zlín), 25:41 Ondráček (Zlín),

50:34 Birner (Liberec), 58:18 Kubiš (Zlín)