Mizerná série Tygrů pokračuje, Pardubice si domů vezou tři body

Zápas s Pardubicemi měl od začátku slušné tempo a diváky rozhodně nenudil, lépe se ovšem bavili ti v sektoru hostů, protože jejich tým byl aktivnější, více střílel a tlačil na vítězství.

První krok udělal Říčka, poměrně vzápětí ale odpověděl Filippi a bylo srovnáno. Hosté ovšem nerezignovali a Camara otočil na 2:1. Ve druhé třetině se stav nezměnil, ale jiskřilo se na obě strany.

Třetí třetina rozhodla.

Nejprve Ivan a potom Vlach připomněli publiku jak vypadá vítězná atmosféra a pocit vítězství, ale známé přání: pískej konec, nebylo vyslyšeno.

Hecl srovnal a hrálo se o to, jaká bude nakonec dělba bodů.

Jenomže, minutu a půl před koncem se nechali vyloučit za šest hráčů v poli (před vlastní střídačkou!) a pardubičtí prostě chtěli vyhrát. Tím, kdo jim vystřelil tři body byl Kousal.

V Pardubicích bude veselo, v Liberci před dalšími dvěma domácími zápasy mají o čem přemýšlet.