Tygrům se daří, Varům nedali šanci a zvítězili 4:1

Tým libereckých Tygrů se doma představil po delší době kdy putovali po stadionech soupeřů a kde se mu velice dařilo. Čtyři vítězství venku, to už se počítá. V dohrávce osmačtyřicátého kola přivítal hosty z Karlových Varů a hned v první třetině rozradostnil diváky dvěma brankami v poměrně rychlém sledu, když využil dvě přesilovky.

Druhá třetina přinesla několik šarvátek a opět dva góly, tentokrát rozdělené mezi oba soupeře. Nejprve unikl varský Průžek, který překonal Pavelku, který dnes hájí domácí klec, Tygři ale byli aktivní a jejich aktivita a tlak přinesla další radost do ochozů. Na 3:1 zvyšoval Najman.

Třetí třetina nepřinesla příliš napětí, spíše takovou přetahovanou ve které ale hosté tahali za kratší konec provazu. Když potom v pětapadesáté minutě po krásné akci přidal čtvrtou branku Tygrů Filippi, bylo rozhodnuto.

Jestli se jim bude dařit i nadále uvidíme hned v pátek.

Góly:10:46 Vlach, (Liberec) – 1:0, 12:33 Filippi (Liberec) 2:0, 25:35 Průžek (Karlovy Vary), 30:13 Najman (Liberec) 3:1, 54:19 Filippi (Liberec) 4:1