weby pro nejsevernější čechy

Rozhodly až penalty, Tygři : Pardubice 4:3p

Vynikající atmosféra, svižný hokej a napětí až do konce.

Sedmé kolo přivedlo do liberecké arény hokejiszy z Pardubic, kterým se zatím daří a jakby ne, slaví letos stoleté výročí hokeje ve městě perníku, takže požadavky na ně kladené, jsou vysoké!

Libereckým se zatím tolik nedaří a sázkaři měli jasno: favorit přijede z východních Čech.

První třetina ale přinesla náskok Tygrům, vedli 2:1 a zejména Bulířův nájezd a rychlá a přesná střela fanouškům připomněla, jaký se tu hrával hokej v lepších časech.

Ve druhé třetině domácí přidali další branku a pardubičtí stále nemohli najít recept na aktivní domácí mužstvo-

V páté minutě třetí třetině dal kontaktní branku Říčka a v polovině třetí třetiny nebyl hostům uznaný gól, takže Tygři sahali po třech bodech. A nejen v polovině třetiny, ale ještě třicet sekund před koncem zápasu se zdálo, že by mohli zvítězit.

Hyka ale nesouhlasil a poslal zápas do prodloužení; nakonec ale rozhodovala až trestná střílení. Tady byli domácí úspěšnější. V konečném součtu může být důležitý každý bod.

Branky: 2:18 Jakub Rychlovský (Liberec) 1:0,  10:20 Michal Bulíř (Liberec) 2:0, 19:16 David Musil (Pardubice) 2:1, 26:49 Oscar Flynn (Liberec) 3:1, 44:04 Robert Říčka (Pardubice) 3:2, 59:32 Tomáš Hyka (Pardubice) 3:3