Sparta si díky úniku v oslabení bere tři body. Liberec:Sparta 3:4

Vynikající utkání přineslo pětatřicáté extraligové kolo na liberecký stadion. Dvě třetiny aktivity na obou stranách, přetahování o vedení, vynikající tempo a téměř plná hala, která fandila jak se sluší a patří.

Vedení si první připsali hosté, potom vedli dlouho Bílí Tygři, aby na konci první třetiny srovnal Sobotka.

I druhá třetina měla tempo a napětí. Vedení si zase vzali domácí a znovu, na konci třetini odpověděli hosté a bylo srovnáno.

Na začátku třetí třetiny šli domácí do přesilovky a hrálo se pět na tři!

Tygři byli v pásmu, vytvořili si tlak a snažili se i o střelbu… Jenomže na začátku pětačtyřicáté minuty  vypíchl puk Horák, zasprintoval a bez zaváhání překonal Krále v brance Tygrů.

Těm se už nepodařilovýsledek zvrátit a bohužel, po dobrém výkonu, si tentokrát nepřiíší ani bod.

Branky: 10:26 Michal Řepík (Sparta) 0:1, 10:58 Jayce Hawryluk (Liberec) 1:1, 17:32 Oscar Flynn (Liberec) 2:1, 18:16 Vladimír Sobotka (Sparta) 2:2, 24:34 Jaroslav Vlach (Liberec) 3:1, 38:47 Roman Horák (Sparta) 3:3, 44:08 Roman Horák (Sparta) 3:4