Ve druhém kole přivítali Bílí Tygři Spartu, v neuvěřitelném zápase padlo 15 gólů

První i poslední gól dnešního zápasu vstřelili domácí, co se ovšem dělo mezi tím, bralo dech a fandům obou klubů mohlo přivodit jak pocity naprostého štěstí, tak i pocity zmaru. O sázkařích nebudu mluvit už vůbec)

Co se dělo v první třetině si dlouho nepamatuji, po prvním nadějném gólu převzala iniciativu Sparta a po dvaceti minutách vedla rozdílem čtyř branek! Druhá třetina naznačila, že se domácí nehodlají vzdát a ve třetí třetině opravdu prokázali odhodlání i morálku. Michal Birner dvěma brankami vyrovnal stav a zajistil tak prodloužení, ve kterém zase on rozhodl zápas!

Utkání otevřel v čase 1:07 domácí Fillipi (Liberec) stav zápasu Liberec – Sparta 1:0, druhá branka padla hned v zápětí do domácí branky v čase 1:30 – Kudrna (Sparta)  – stav 1:1, Košťálek (Sparta) čas 3:11 – stav 1:2, Forman (Sparta) čas 3:43 – stav 1:3, Řepík (Sparta) – čas 6:22 – stav 1:4, Fillipi (Liberec) čas 10:29 – stav 2:4,  Ďaloga (Sparta) čas 11:41 – stav 2:5, osmý gól v první třetině vstřelil do domácí branky Říčka (Sparta) v čase 19:45 a stav po 1. třetině tedy byl 2:6.

Druhá třetina

Lenc (Liberec) čas 33:11 – stav 3:6, Kudrna (Sparta) čas 35:02 – stav 3:7, Šír (Liberec) čas 36:03 – stav po 2. třetině 4:7

Třetí třetina

Bulíř (Liberec) – čas 41:50 – stav 5:7, Birner (Liberec) – čas 44:04 – stav 6:7, Birner (Liberec) – čas 52:52 – stav 7:7, Birner (Liberec) – čas 63:01 – stav 8:7