Tygři tentokrát nenechali Energii dohrát zápletku až do konce

Po první třetině, ve které se domácí hokejisté nejen ujali celkem pohodového vedení, ale několikrát nastřelili i tyč, se zdálo, že půjde o poměrně hladké vítězství. Jenomže téměř přesně v polovině zápasu došlo k dramatickému obratu a karlovarští se dvěma rychlými brankami dostali do kontaktu. Nárůst chuti a zápalu potvrdili hned na začátku třetí třetiny, srovnali stav a začínalo se znovu.

Liberečtí Bílí Tygři ovšem dnes nevypadli z role a soustředěnou a pečlivou hru zúročili vítězným gólem.

V posledních minutách odolali tlaku Energii a připsali si kompletní bodový zisk.

Góly: 6:26 Lenc (Liberec) – 1:0, 9:12 Lenc (Liberec) – 2:0, 31:57 Weinhold (Karlovy Vary) – 2:1,

35: 58 Vlach (Liberec) – 3:1, 39:59 Koblasa (Karlovy Vary) – 3:2, 41:59 Černoch (Karlovy Vary) – 3:3,

53:25 Knot (Liberec) – 4:3