Po urputném boji zvítězil Liberec nad Hradcem Králové 3:1

Těžko říct, jestli už se přiostřuje s tím, jak základní část extraligy spěje ke svému závěru, nebo to, že na dnešním zápase byly v akci i kamery a přímý přenos vyburcoval hráče k soustředěnému, fyzicky náročnému a neodbytému výkonu, ale dnes se skutečně dostavil pocit, že jsme na hokeji, na mistrovském zápase a nikoli jenom na nějakém přáteláčku.

I když si Bílí Tygři vytvořili v první třetině dvoubrankový náskok, Hradec to zdaleka nevzdal, ale jiskřilo i jinak.

Na konci první třetiny byla k vidění i dost slušná bitka mezi Musilem a Šaldou.

Na konci druhé třetiny se podařilo hostům dostat se do kontaktu gólem Smoleňáka a tak bylo o co hrát i posledních dvacet minut. Hrálo se nahoru dolů, rozhodující moment, který rozhodl o konečném stavu, nastal v sedmapadesáté minutě, kdy definitivně stvrdil vítězství domácích Bulíř.

Góly:   4:39 Hanousek (Liberec) 1:0, 14:03 Bulíř (Liberec) 2:0, 38:56 Smoleňák (Hradec Králové) 2:1, 56:24 Bulíř (Liberec) 3:1