Semifinálová série se vrací do Prahy, Sparta porazila Liberec 0:5

Po dosavadní hladké jízdě libereckých Tygrů, a velice slibném náskoku 3:0 na zápasy, prokázala Sparta, že základní část soutěže nevyhrála náhodou. Čtvrté semifinále ovládli Pražané zcela a domácím nepovolili ani čestný gól.

Dá se říci, že do konce první třetiny bylo rozhodnuto, když branky vstřelil Dvořáček, Horák a Košťálek a Tygři vlastně ani pořádně nezahrozili.

Druhá, bezbranková třetina, měla jakési napětí, bohužel pro domácí, ale ani pro hru, nepadl žádný gól a třetí třetina jenom zvýraznila marnost snažení Tygrů, kteří prostě neměli svůj den.

Nakonec dostali ještě dva góly a s hrozivým skóre 0:5 se budou připravovat na další zápas, který se hraje v neděli.

Góly: 8:26 Dvořáček (Sparta) – 0:1, 8:58 Horák (Sparta) – 0:2, 16:33 Košťálek (Sparta) – 0:3, 43:33 Rousek (Sparta) – 0:4, 54:55 Řepík (Sparta) – 0:5