Drama pokračuje, o vítězi semifinále se rozhodne na Spartě

Vedení tři nula na zápasy se rozplynulo jako mlha nad rybníkem a Tygrům zbývá poslední pokus, jak v semifinálové sérii zvítězit a to na hřišti soupeře, vítěze základní části. Na Spartě.

Stejně jako v posledních třech zápasech Tygři neměli zpočátku zápasu iniciativu, a brzy prohrávali.  Dneska góly Rouska a Horáka.

Zatímco Tygři měli převahu, hráli před brankou soupeře, skórovat se jim nedařilo, sparťané byli velmi produktivní z úniků.

Nakonec naději domácím vrátil Dávid Gríger, ve velmi krátkém intervalu srovnal stav na dva dva a …. bylo tu další prodloužení.

Ve čtvrté části se dařilo střídavě oběma mužstvům zamknout soupeře, na gól jsme si však museli počkat do osmasedmdesáté minuty, kdy od modré vystřelil  Košťálek a na jeho střelu už Kváča nestačil.

Góly: 27:33 Rousek (Sparta) – 0:1, 34:51 Horák (Sparta) – 0:2, 47:08 Gríger (Liberec) – 1:2, 49:24 Gríger (Liberec) – 2:2, 77:23 Košťálek (Sparta) – 2:3