Vítězná tygří série pokračuje, 4:1 vítězí nad Zlínem

Aktivní a vlastně mnohem aktivnější než soupeř byli v první třetině domácí Bílí Tygři, ale produktivita byla bídná. Hosté neměli dobrý den, hráli často oslabení, branku se ale podařilo dát střelou z prostoru mezi kruhy až Klepišovi v patnácté minutě.

Druhá třetina kopírovala vývoj té první a domácí byli o jednu branku produktivnější. Nejprve Ordoš (22 minuta) a potom ještě Štibinger (26 minuta) stanovili před poslední třetinou stav na 3:0.

Třetí třetina přinesla úplně stejný obraz hry jako dvě předchozí. Liberečtí hráli (konečně) uvolněně, měli převahu nejen optickou, ale góly stále jaksi nepřicházely.

Z ojedinělého výpadu dorazil ke Kváčově tyči Mallet, takže bohužel brankáři domácích sebral čisté konce.

Posledním, kdo v tomto zápase skóroval byl nakonec Vlach, ten se vrhl do zlínské branky doslova po hlavě a dvanáctou trefou v sezóně pečetil výsledek 4:1 pro Tygry.

Góly:16:22, Klepiš (Liberec)  – 1:0, 21:32 Ordoš (Liberec) – 2:0, 25:01 Štibingr (Liberec) – 3:0, 49:43 Mallet (Zlín) – 3:1, 55:10 Vlach (Liberec) – 4:1