Liberec podlehl Motoru 2:3 v prodloužení

Třicáté páté kolo hokejové extraligy přineslo do Liberce zápas mezi místními Tygry a českobudějovickým Motorem. Zápas z kategorie těch snadno zapomenutelných o kterém si budeme pamatovat snad jenom, že Tygři dosáhli patnácté remízy v základní hrací době a nakonec jim zbyl pouze jediný pod. Motor, který okupuje chvost ligové tabulky si v Liberci, ne sad docela spravil chuť, ale získal důležité dva body, které mu snad pomohou odlepit se ode dna a libereckým zůstat někde ve středu tabulky a čekat na to, jestli do play off postoupí rovnou a nebo se o tuhle účast bude muset poprat v předkolech.

Jako obvykle přišla intenzivní a energická hra až v posledních minutách zápasu a v soutěži tři na tři v prodloužení byli nakonec úspěšnější hosté.

Góly:12:21 Gulaš (Č. Budějovice) – 0:1, 14:24 Vlach (Liberec) – 1:1, 17:12 Flynn (Liberec) – 2:1, 34:29 Percy (Č. Budějovice) – 2:2, 61:20 Vopelka (Č. Budějovice) – 2:3