Liberec porazil Litvínov 6:3, ve třetí třetině dal soupeři šanci

Na Štěpána se utkali liberečtí Tygři s litvínovskou Vervou a téměř celých čtyřicet minut se zdálo, že hosté odjedou s ostudou. I šestý gól, který liberečtí vstřelili, padl ve vlastním oslabení. Jenomže téměř vzápětí dali první branku hosté a další přidali na začátku třetí třetiny. Tygři ztratili agresivitu a možná i chuť, definitivní zvrat naštěstí nepřišel.

Přestože nadšený výkon z prvních dvou třetin k vítězství stačil, třetí třetina může být výstrahou pro další zápasy.

Góly: 9:15 Derner (Liberec) – 1:0, 16:18 Pekař (Liberec) – 2:0, 20:54 Musil A. (Liberec) – 3:0, 27:33 Jelínek (Liberec) 4:0, 29:16 Musil A. (Liberec) – 5:0, 37:10 Vlach (Liberec) – 6:0, 37:40 Lukeš (Litvínov) 6:1, 40:41 Hübl (Litvínov)  – 6:2, 57:51 Fronk (Litvínov) 6:3