Tygři se konečně dočkali vítězství nad Vervou v základní hrací době!

Prvních pět minut zápasu mezi Tygry a Vervou bylo urputných, ale ne příliš zábavných. Potom se ale letošní střelecká jistota domácích, Oscar Flynn dostal namazáno a skvělou ranou překonal Zajíčka v brance hostů. I zbytek první třetiny byla aktivita spíše na holích domácích vedení po první třetině jistil Derner.

Že se vyplatí hrát všechno na branku osvědčil Rychlovský. Vlastně spíše plácnutí než střelu neudržel v náručí  Šimon Zajíček a bylo tu pohodlné vedení.

Jenomže přišly přesilovky Vervy a v jedné z nich našel skulinu u Kváčovy tyče Kudrna. 3:1. A to bylo ve druhé třetině všechno, ani čtyřminutová přesilovka litvínovským nestačila.

Míč, resp. puk byl i ve třetí třetině víc na holích domácích a po Šírově brance na 4:1 se fanoušci dožadovali už jenom toho bůra…

Nakonec jim vyhověl kapitán Petr Jelínek, když po faulu na něj bylo nařízeno trestné střílení.

Nebylo to sice trefa na první dobrou, ale nakonec za brankovou čáru přepadla.

Liberec : Litvínov, 5 : 1.

Góly:5:04 Flynn (Liberec) – 1:0, 19:11 Derner (Liberec) – 2:0, 33:32 Rychlovský (Liberec) – 3:0, 38:31 Kudrna (Litvínov) – 3:1, 44:34 Šír (Liberec) – 4:1, 56:23 Jelínek (Liberec) – 5:1