Tygři porazili Hradec 5:4

S chutí, která Tygrům zbyla po výrazně vyhraném zápase v Mladé Boleslavi začali domácí i proti východočechům, kteří přijeli z Hradce Králové. První se trefil Najman, který propasíroval nenápadnou střelu brankáře Kiviaha už ve čtvrté minutě a do skoro vzápětí se trefil i Dvořák.

I druhou, obyčejně slabší třetinu začali domácí aktivitou a brankou. V šestadvacáté minutě skóroval Filippi jenomže za několik vteřin dal první branku hostů Miškář a odehrálo se několik velmi důležitých minut, které pravděpodobně rozhodly o osudu zápasu. Hosté totiž měli k dispozici téměř dvouminutovou přesilovku pěti proti třem ze které ovšem nedokázali vytěžit vůbec nic.

Jenomže hradečtí to nevzdali a bojovali až do konce zápasu.

V osmapadesáté minutě doháněli už jenom jednobrankové vedení domácích, ale nakonec se jim nepodařilo uhrát ani bod k velké radosti domácích fanoušků

Tygři nakonec zvítězili 5:4.

Góly:3:34 – Najman (Liberec) – 1:0, 7:44 Dvořák (Liberec) – 2:0, 25:13 – Filippi (Liberec) – 3:0, 25:28 Miškář (Hradec Králové) – 3:1, 29:00 Bulíř (Liberec) – 4:1, 35:57 Okuliar (Hradec Králové) – 4:2, 44:50 – Budík (Hradec Králové) – 5:2, 54:24 Okuliar (Hradec Králové) – 5:3, 57:09 Lalancette (Hradec Králové) – 5:4